Latvijas Universitātes kausa izcīņa
prāta divcīņā |
1.
Ilze
Abramoviča
2. Guntis
Rūmītis
3. Konstantīns
Ņikitins
Jaunieši:
1. Karina
Griblo
2. Mairis
Ginters
3. Ruta Igovena |
Ilze Abramoviča
|
Firmas "ALAN"
kausa izcīņa
dambretē 10x
10
|
1.
Rūdolfs Tomass
2.
Laimonis Zālītis
3.
Jānis Āriņš
Jaunieši:
1.
Raitis Ozols
2.
Kaspars Šulcs
3.
Nauris Brantevics |
1.
Lāsma Abramsone
2.
Laura Kalniņa
3.
Tatjana Arole
1.
Darja Milova
2.
Ance Medne
3.
Ieva Brantevica |
Rūdolfs Tomass
|
Firmas "Auto-MAZ"
kausa izcīņa
dambretē 8x8 |
1.
Laimonis
Zālītis
2.
Jānis
Rūtiņš
3.
Rūdolfs Tomass
Jaunieši:
1.
Renārs
Freidensons
2.
Nauris
Brantevics
3.
Āris
Brantevics
|
1. Tatjana Arole
2. Laura
Kalniņa
3. Inta
Brantevica
1. Ieva
Brantevica
2. Volkova
Jekaterina
3. Ance
Medne |
|
Laikraksta
"Lauku Avīze"
kausa izcīņa
šahā |
1.
Vjačeslavs Ņemkovs
2. Sergejs Suhanovskis
3. Aivars Cielava
Jaunieši:
1. Normunds Plūme
2. Juris Krastiņš
3.
Kārlis Liepiņš
|
1. Sarma Sedleniece
2. Vija Īrisa
Zalcmane
3. Darja Salfetņikova
1. Nika Stepānova
2.
Virdžīnija Krivcova |
|
RīgasTehniskās
universitātes kausa izcīņa
pāru bridžā |
1.
Edīte
Klidzēja,
Alvils Beržinskis
2. Līga Brigmane,
Mārtiņš Egle
3.
Jeļena Alfejeva, Vladimirs Gonca
Jaunieši:
1.
Mārtiņš Lorencs,
Juris Balašovs
|
|
LR
Saeimas deputāta
V.Orlova
kausa izcīņa
nardos |
1.
Sergejs Gamzajans
2. Armands Mihitarjans
3. Jurijs Sardarjans
Jaunieši:
1. Aivars Anaitis |
|
Žurnāla
"LABIRINTS"
kausa izcīņa
krustvārdu mīklu
risināšanā latviešu valodā |
1. Anita
Biseniece
2. Ligita Dāvidsone
3. Andris Vēveris
Jaunieši:
1. Elīna Gžibovska
2. Laima Vēvere
3. Aija Dambe |
|
Izdevniecības nama
"Fenster"
kausa izcīņa
krustvārdu mīklu risināšanā krievu valodā
|
1.
Larisa Šēfere
2. Ligita Dāvidsone
3. Valērijs Visockis
Jaunieši:
1. Karina Griblo
2. Vladislavs Fedorcevs
3. Romans Vorobjovs |
|
Laikraksta
"The Baltic Times"
kausa izcīņa
krustvārdu
mīklu risināšanā angļu valodā
|
1.
Ketija Buša
2. Angelīna Gindika |
|
Sporta kluba
"Sprīdītis"
kausa izcīņa
orientēšanās sportā |
1. Ilze
Abramoviča
2. Guntis Rūmītis
3. Ruta Igovena
Jaunatne:
1. Baiba Rušiņa
2. Sanda Munča
3. Karina Griblo
1. Mairis Ginters
2. Lauris Ginters
3. Kārlis Seņko
|
|
Firmas
"Mega Shop"
kausa izcīņa datorspēlē
"Counter Strike" |
1.VitālijsAmeļčenko,
Aleksejs
Starodumovs,
Aleksejs
Fjodorovs
2.
Kaspars Marcinkēvičs,
Jānis
Voitkēvičs,
Lauris
Voitkēvičs
3. Agnis Jaunzems
Signis Jaunzems
Nils Bialkovskis
|
|
|
Kausa izcīņa
zolītē
1.
Anatolijs Fedotovs
2. Jānis Taukulis
3. Staņislavs Mačinskis
Jaunieši:
1. Armands Juhna
2. Lauris Šamanskis
3. Andris Stobovs
|
|
|
Kausa izcīņa
domino
1. Zane
Kalniņa
Jaunieši:
1. Artūrs Šalajevs
2. Salvis Dombrovskis
3. Karina Griblo |
|
|
Kausa izcīņa
monopolā
1.
Karmena Lauberga
Jaunieši:
1. Armands Juhna
2. Artūrs Šalajevs
3. Kārlis Vilsons
|
|